اطلاعات خرید

هزینه ارسال هر یک از مرسولات یا سبد های خرید شما مبلغی خواهد بود که شرکت ملی پست اعلام خواهد کرد که ما بطور آنلاین با توجه به وزن محصولات آن را اعلام خواهیم کرد.

بستگی به نوع محصول و شهری که شما در آن سکونت دارید خواهد داشت.ممکن است شما یکی از محصولات را در دسته پوشاک انتخاب کنید که با توجه به سایز اختصاصی آن زمان بیشتری ببرد اما هیچ کدام از محصولات بیشتر از یک هفته قرار نخواهند بود که به دست شما برسند.

دلامون فعلا امکان این را ندارد که محصول را بصورت حضوری تقدیمتان کند و تنها با پیک و پست ارسال خواهد شد و محلی برای دریافت محصولات داخل مجموعه دلامون نیست.

تیم ارسال محصولات و پشتیبانی سریعا بعد از ثبت سفارشات و واریز اقدام به بسته بندی و جمع آوری محصولات سبد سفارشی شما خواهند کرد و در همان روزی که محصولات جمع آوری شدند بسته بندی و تقدیم شرکت پست خواهد شد.

به منظور حفظ و رعایت اصول زیست محیطی ما فاکتور کاغذی را ارائه نخواهیم کرد ولی در صورت نیاز و اطلاع شما میتوانیم آن را برای شما ارسال کنیم.

بله .هنگام وارد نمودن آدرس شما میتوانید نام شخص مورد نظر خود را وارد کنید ، شخص تحویل گیرنده میبایست کارت شناسایی خود را هنگام تحویل همراه داشته باشد.

اطلاعات پرداخت

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;
شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
رمز دوم کارت (از بانک مربوطه دریافت کنید)
CCV2 (کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده)
تاریخ انقضاء مندرج روی عابر بانک

اگر محصولی آسیب دیده و یا اشتباه ارسال شده بود سریعا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و یا با ایمیل مجموعه دلامون ارتباط برقرار کنید همان ساعت کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

delamonart@gmail.com

خیر، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر نیست.مگر با دایرکت اینستاگرام دلامون

نحوه همکاری با دلامون

میتوانید به بخش پشتیبانی و کنترل محصول دلامون ایمیل دهید و از محصول خود چند نمونه عکس دهید.
تیم دلامون با توجه به پارامتر کیفیت و خلاقیت و هنر امتیاز به محصولات خواهد داد و بعد از مذاکرات اقدام به همکاری خواهد کرد.

تیم دلامون بعد از موافقت با همکاری برای محصولات شما خدماتی مانند:

  • عکاسی
  • محتوای متنی
  • سئو
  • دیجیتال مارکتینگ
  • سوشال مارکتینگ
  • تبلیغات
  • بسته بندی
  • ارسال مرسولات

را ارائه خواهد کرد.